Katalog stron

Strony informatyczne

projekty budowlane

Wykonujemy prace z zakresu projektu skomplikowanych konstrukcji przemysłowych, oraz budynków usługowych i mieszkalnych. W obszarze naszej oferty tworzymy między innymi: koncepcyjne projekty, projekty budowlane, przetargi, projekty wykonawcze, projekty konstrukcji stalowych oraz żelbetowych oraz wykonanie innego rodzaju konstrukcje budowlane. Pracujący u nas fachowcy posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia oraz mogą pochwalić się bogatym doświadczeniem w [obszary|zakresie projektów pozyskanym podczas robienia licznych projektów konstrukcji użytkowych zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju.

Kategorie:
Budownictwo » Architektura
Budownictwo » Firmy budowlane

data: 24.12.2012 | adres: http://www.archidom.net.pl | słowa kluczowe: Projekty budowlane Konstrukcje budowlane Projektowanie konstrukcji stalowych

Zobacz inne wpisy z tych kategorii:

 • Aranżacja wnętrz warszawa

  Szukasz wspaniałej firmy, jaka pomoże tobie w jedyny w swoim rodzaju sposób urządzić wnętrze twojego mieszkania, domu lub firmy? Postaw na Pracownię arcy Projekt architekci, którzy w ostatnich latach podbili polski rynek, jak także serca licznych odbiorców. Gwarantujemy, ze działania Pracowni arcy Projekt architekci charakteryzuje profesjonalizm, jak również indywidualne podejście do wszelakiego zadania. Oferta Pracowni arcy Projekt architekci skierowana jest do odbiorców indywidualnych, firm i instytucji. Podkreślamy, ze firma współpracuje również z firmami deweloperskimi, tworząc wnętrza mieszkań i przestrzeni ogólnych. Już dzisiaj postaw na wysoką jakość usług i wybierz Pracownię arcy Projekt architekci. Pracownia Projektowa Arcy Projekt architekci, Ząbkowska 22, 03-735 Warszawa, tel 22 404 22 46.

 • Multitoole.com.pl

  Na prezentowanej stronie webowej można odnaleźć interesujące, bogate w treści artykuły na temat specjalistycznej grupy rozwiązań narzędziowych, które stanowią multitoole. W tej bazie będzie można odszukać treści o najbardziej popularnych modelach tych rozwiązań, a także poznać fotografie sprzętu. Dość sporo miejsca w zasobach tego serwisu zajmują propozycje sygnowane uznaną marką Leatherman. Sidekick, jak również Wingman, to także takie modele, które zostały tutaj bardzo drobiazgowo opisane. Warto nadmienić jeszcze odnośnie tego, że poza przedstawieniem funkcji umieszczonych w modelach, można również zaznajomić się z plusami i minusami każdego z modeli. Każda osoba, która myśli o kupnie multitoola, będzie w stanie tutaj upewnić się co do swojego wyboru.

  data: 26.02.2013 | adres: http://multitoole.com.pl/ | słowa kluczowe: multitoole leahterman victorinox gerber multitoole leatherman | czytaj więcej »

 • Wentylator kanałowy

  Oferujemy Państwu wentylatory znanej firmy Venture Industries. Produkty produkowane przez Venture Industries odznaczają się dbałością wykonania oraz niezawodnością i solidnością. Produkowane przez Venture Industries produkty można stosować w niemalże każdych warunkach. Wentylatory tej firmy stale są poprawiane, umożliwić klientom kupno najlepiej dopasowanego wentylatora o inwestycji|. Innowacyjne podejście umożliwia firmie na tworzenie ekologicznych produktów. Poza wentylatorami kanałowymi polecamy również wentylatory dachowe firmy Salda, które cechują się wyjątkowym designem oraz trwałością.

  data: 04.02.2013 | adres: http://www.ranska.pl/wentylatory/kanalowe/Venture_Industries | słowa kluczowe: wentylatory kanałowe wentylatory Venture Industries wentylator wentylatory przemysłowe hurtownia wentylatorów | czytaj więcej »

 • Rigips.pl

  Nasza firma istnieje na rodzimym rynku od czternastu lat, a naszą specjalizacją jest produkowanie regipsów a także systemów suchej zabudowy wnętrz, do których wliczają się ścianki działowe , podwieszane sufity oraz elementy zabudowy poddaszy. Nasze produkty powstaje przy respektowaniu zasad ochrony przyrody, przy wykorzystaniu naturalnych surowców. Rozpiętość naszej działalności powiększa się dzięki sieci dystrybucyjnej obejmującej obszar całego kraju. Produkty sygnowane naszym logotypem można kupić w sieci hurtowni oraz składów budowlanych na terenie całego kraju

  data: 24.12.2012 | adres: http://www.rigips.pl | słowa kluczowe: rigips płyty gipsowe gipskarton płyta gipsowo-kartonowa | czytaj więcej »

 • farby dekoral

  Nasza sieć detalicznych sklepów proponujących farby do wnętrz zalicza się do wiodących w Polsce. Nasz urozmaicony asortyment można kupic już w 450 punktach w trzystupięćdziesięciu miejscowościach. Nasza działalność skierowana jest głównie do klientów preferujących oferty modnych kolorów farb oraz akcesoriów używanych do konserwowania i dekorowania drewna. Pracownicy sieci naszych salonów zostali gruntownie przeszkoleni do tego, by służyć klientom rzetelnymi radami oraz wskazówkami odnoszącymi się do malowania ścian. Sieć naszych punktów proponuje swoje usługi nie tylko kupującym indywidualnym, ale także firmom remontowo – budowlanym szukającym preparatów o wysokiej jakości oraz profesjonalnej

  data: 24.12.2012 | adres: http://www.studiodekoral.pl | słowa kluczowe: farby dekoral farby do wnętrz | czytaj więcej »

 • Tynki gipsowe warszawa

  Nie wiesz jak otynkować ogromną powierzchnię? Jesteś właścicielem wielkiej hali produkcyjnej, która aż prosi się zmianę? Nie chcesz czekać wielu dni, aż firma tynkująca się uwinie? Skontaktuj się z naszą ekipą, która gwarantuje tynki agregatowe i tynki maszynowe. Dzięki takiej nowoczesnej technice zaoszczędzisz mnóstwo czasu. Jak wiadomo dziś czas to pieniądz. Oferujemy zaawansowane wyposażenie brygady remontowej. W naszym asortymencie znajdziesz dużo rodzaj tynków. Od gipsowych po cementowo wapienne. Ta technologia jeszcze nikogo nie zawiodła, więc należy nam zaufać.

Katalog Informatyczny