Katalog stron

Strony informatyczne

Logopeda Wałbrzych

Psychoterapeuta a także logopeda to specjaliści jakich znajdą Państwo na przedstawianej tu witrynie www. Jest to witryna internetowa, która prezentuje ofertę Internetowej Poradni Psychologicznej Alter-Ego. Siedziba poradni znajduje się na Dolnym Śląsku w mieście Wałbrzych. Propozycja poradni skierowana jest jednak nie tylko do obywateli Wałbrzycha, ale także osób mieszkających w innych miejscowościach, na obszarze całej Polski. Poradnia psychologiczna proponuje bowiem porady psychologa online. W ofercie jest na przykład terapia dzieci metodą bobath . Internetowa Poradnia Psychologiczna Alter-Ego to właściwe wyjście dla ludzi poszukujących logopedy a także psychoterapeuty.

Kategorie:
Zdrowie i Uroda » Psycholodzy
Zdrowie i Uroda » Pomoc
Zdrowie i Uroda » Psychoterapia

data: 15.01.2013 | adres: http://www.ipp-alterego.pl | słowa kluczowe: psycholog psychoterapia Wałbrzych porady poradnia

Zobacz inne wpisy z tych kategorii:

 • Dentysta Marki

  Piękny uśmiech to marzenie zarówno kobiet jak i mężczyzn. W tym celu musimy troszczyć się o zęby codziennie. Nie wolno zapominać o cyklicznym odwiedzaniu dentysty. Lekarz dentysta sprawdzi stan naszego uzębienianaszych zębów i zaaplikuje odpowiednią kurację. Mogą być wykonane licówki, mostek, lub zalecenia chirurgiczne. Toteż dlatego musimy dbać swoje uzębienie każdego dnia i już jako dziecko. Warto nadmienić, że o ile licówki są "operacją" kosmetyczną to musimy pielęgnować zęby, żeby wizyta u dentysty kończyła się jedynie przeglądem. Zachęcamy najmłodszych i dorosłych do przeglądu swoich zębów.

 • http://sylwiahofman.pl

  Już teraz skorzystaj z wysokiej klasy usług pani Sylwii Hofman, jakie poparte są olbrzymim doświadczeniem. Dzięki ogromnej wiedzy, jak też doświadczeniu jest ona w stanie oferować utrzymane na najlepszym poziomie usługi, do jakich można zaliczyć prowadzenie warsztatów i szkoleń dla osób indywidualnych (albo grup zorganizowanych) oraz dla firm. Jesteś w stanie korzystać ze szkoleń odnoszących się do takiej tematyki jak: trening asertywności, zarządzanie stresem, efektywna komunikacja, jak również odkrywanie rodzaju osobowości i osobistego potencjału i wielu innych. Jednocześnie pragnąc trafić do dużego grona osób prowadzi również konsultacji terapeutyczne, dzięki jakim pomogła wielu osobom w depresji, walce z uzależnieniem.

 • Depresja

  Obecnie depresja jest coraz poważniejszym zjawiskiem. Najzwyczajniej w świecie już nawet dzieci chorują na nią. A w końcu depresja, która nie jest leczona może zakończyć się śmiercią - samobójstwem. I choćby z tego właśnie powodu pod żadnym pozorem nie powinno się bagatelizować stanów depresyjnych. Jeśli w takim razie masz depresję, możliwie jak najszybciej musisz pójść do lekarza psychiatry. Wyłącznie specjalista dobrze wie co należy zrobić, abyśmy mieli okazję na nowo cieszyć się swoim życiem. Życie jest krótkie, a więc należy dbać o jego jakość.

  data: 20.02.2013 | adres: http://www.depresja.info5.pl | słowa kluczowe: depresja objawy diagnoza porady | czytaj więcej »

 • Trema

  Krakowski Ośrodek Doradztwa Artystów jest nastawiony na pomoc grupie zawodowej tj. artystom, którzy w swoim zawodzie ciągle borykają się z wieloma problemami. Opieka psychologiczna jaką otaczamy artystów, pozwala pokonać problemy związane tj. trema warsztaty Kraków , jaka pojawia się u osób, które występują na scenie. Podejmujemy współpracę z artystami kształtującymi swój potencjał zawodowy, wybierając najlepsze techniki psychologiczne i razem zmierzamy na szczyt. Skierowaliśmy do Państwa propozycję współpracy prowadząc warsztaty, które dotyczą możliwości rzeczywistego wykorzystania wiedzy w zakresie psychologia muzyki dla indywidualnego rozwoju i najwłaściwszego funkcjonowania we współczesnym świecie uzdolnionych artystów niezależnie od wieku. Razem znajdziemy odpowiedź na trudne pytanie - jak pokonać tremę? Współdziałamy również z instytucjami kształcącymi aktorów i muzyków prowadząc warsztaty grupowe.

  data: 25.12.2012 | adres: http://koda.krakow.pl | słowa kluczowe: trema trema warsztaty Kraków psychologia muzyki jak pokonać tremę | czytaj więcej »

 • Uzależnienie od alkoholu

  Posiadana wiedza nawiązująca do alkoholizmu staje się coraz dojrzalsza. Ulotki, plakaty, kampanie reklamowe w radio informują i pouczają o alkoholizmie. Naszasystematycznie prowadzona strona www także dotyczy alkoholizmu. Opisujemy na niej objawy alkoholizmu, konsekwencje i przyczyny alkoholizmu, a także jakim sposobem im przeciwdziałać. Alkoholizm to choroba która dotyczy coraz większą liczbę społeczeństwa, ale także więcej chorych umie się samemu poradzić. Opublikowane na opisywanej witrynie wiadomości odnoszą się do społeczności anonimowych alkoholików i zwalczania alkoholizmu w rodzinie, ale to także, informacja jak dać sobie radę ze zbyt częstym spożyciem. PotrzebnaWskazana jest wspólna współpraca, ponieważ choroba alkoholowa nie dotyczy tylko osoby chorej, ale również otaczającego jej społeczeństwa.

  data: 30.01.2012 | adres: http://leczeniealkoholizmu.info | słowa kluczowe: alkoholizm leczenie terapia uzależnienie detoks objawy alkoholizmu test na alkoholizm | czytaj więcej »

Katalog Informatyczny